Sıcak Gelişme: Binance 49. Launchpool Projesini Açıkladı!

Kripto para piyasası güç kazandıkça borsalar yeni hamleler yapıyor. Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, 49. Launchpool projesini açıkladı. Borsa, ilgili tokeni oluşturma süreci ve listelenmesine ilişkin detayları paylaştı.

Binance 49. Launchpool projesi: ether.fi (ETHFI

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Binance, Launchpool projeleriyle gündeme gelmeye devam ediyor. Yatırımcılar ve traderlar, borsanın bu hamlelerini yakından takip ediyor. Sıcak bir gelişmede Binance, 49. Launchpool projesini açıkladı. Borsa, yeni Launchpool projesinin ether.fi (ETHFI) olduğunu belirtti. Bu bağlamda borsa, şu duyuruyu paylaştı:

Binance Launchpool‘da Ether_fi (ETHFI) ile tanışın! BNB ve FDUSD stake ederek ETHFI oluşturun.

Borsa, 49. Launchpool projesine ilişkin detaylarda, kullanıcıların 14 Mart TSİ, 03.00’dan dört gün boyunca ETHFI tokenlerini toplamak için BNB ve FDUSD’lerini ayrı havuzlarda stake edebileceklerini belirtti. Bunun yanında borsa, 5 işlem paritesi için 18 Mart’ı işaret etti. Ek olarak Binance, ETHFI’ye ‘Tohum’ etiketi uygulayacağını kaydetti. Bu doğrultuda borsa şu açıklamaya yer verdi:

Binance daha sonra ETHFI’yi 18 Mart TSİ: 15:00’da listeleyecek ve ETHFI/BTC, ETHFI/USDT, ETHFI/BNB, ETHFI/FDUSD ve ETHFI/TRY işlem pariteleriyle alım satıma açacak.

Borsa, meme coin’lerinin ücretlerinden feragat ediyor

Bu arada Binance Salı günü yaptığı açıklamada, özellikle Binance Margin’deki meme coinleri olmak üzere çeşitli kripto para birimleri için bir promosyonu genişlettiğini söyledi. Borsa, Dogecoin (DOGE), Shiba Inu (SHIB), Pepe Coin (PEPE), BONK, dogwifhat (WIF) ve FLOKI dahil olmak üzere büyük trend kripto için bir saatlik faiz ücreti muafiyeti sağlayacak.

Bu hamle, meme coinleri ve oyun tokenlarına yönelik yoğun talebin ortasında geldi. Kullanıcılar, 12-26 Mart tarihleri arasında TSİ: 14’te otomatik olarak bir saatlik faiz ücreti muafiyeti almak için işlem yapmaya başlayabilir. Borsa, BONK, DOGE, FLOKI, MEME, PEPE, SHIB ve WIF gibi önemli meme coinlerini duyurdu. Bu arada, oyun tokenleri içinde BNX, GALA, PIXEL, PORTAL ve YGG yer alıyor.

Ücret feragatinden yararlanmak için kullanıcıların zamanı akıllarında tutmaları gerekiyor. Borsa, kullanıcıların zamanlamayı ve uygulanan faizi anlamaları için örnekler vermiştir. Yakın zamanda borsa, Dogecoin (DOGE), Pepe Coin (PEPE), Shiba Inu (SHIB) ve dogwifhat (WIF) için yeni işlem pariteleri ve botları da duyurdu. Binance duyurusunun ardından yatırımcılar arasında yüksek iyimserlikle meme coin rallisi hız kazandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x